logo2

Rreth Hotel Hilton


Hotel Hilton do të sjellë një investim të ri me 174 dhoma në zemër të kryeqytetit shqiptar, duke përfshirë 18 suita, një sallë pritjeje ekzekutive dhe hapësirë ​​të gjerë per takime dhe evente. Përveçse një spa të kompletuar, pishinës së brendshme dhe qendrës së fitnesit, rooftop-i i saj, do të kete një pishinë tjeter dhe sallë pritjeje mahnitëse me pamje mbreselenese nga sheshi Skënderberg dhe parku.

Hilton Tirana do t'i bashkohet portofolit me më shumë se 575 hotele dhe resorte në mbarë botën dhe do të bëhet një pikë referimi për turizmin elitar në Tiranë.

Rreth Kompanise

Adresa

Sheshi Italia, 1000, Tirana, Albania